سال 1396: اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغالبا توجه به كاهش دما و احتمال بارش برف در ارتفاعات :
مديركل راه و شهرسازي استان مازندران عنوان نمود : با توجه به هشدار سازمان هواشناسي و ورود توده هواي سرد به كشور ، راهداران اين اداره كل با استقرار در مناطق برفگير و كوهستاني ، آمادگي كامل براي اجراي عمليات راهداري را دارند.
 راهداران مازندران آمادگی كامل برای اجرای عملیات راهداری را دارند

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس حيدر نوروزي ضمن اعلام اين مطلب گفت : اين اداره كل به منظور حفظ ايمني جاده ها و تردد روان وسايل نقليه و جلوگيري از بروز سوانح رانندگي با كليه امكانات و اكيپ هاي راهداري خود آمادگي كامل براي عمليات راهداري را دارد.

وي اظهار داشت: با شروع زمستان 33 اکيپ راهداري در قالب 228 ماشين و 380 راهدار در محورهاي مواصلاتي استان مستقر شدند.

مديرکل راه وشهرسازي استان طول محورهاي برفگير مازندران را ۳7۰۰ کيلومتر اعلام و عنوان کرد: در حال حاضر ۲۰ راهدارخانه در محورهاي مواصلاتي استان تجهيز شده و آماده سرويس دهي به مسافران و در راه ماندگان است.

مهندس نوروزي خاطر نشان ساخت: با توجه به كاهش دما و بارش برف در سطح محورهاي كوهستاني به كليه رانندگاني كه قصد تردد از محورهاي كوهستاني را دارند توصيه مي شود ضمن رعايت قوانين و مقرارت ، تجهيزات و امكانات ايمني از جمله زنجير چرخ را همراه داشته باشند.

مديركل راه و شهرسازي مازندران به شماره پيام كوتاه اين اداره كل اشاره و تصريح نمود : هموطنان عزيز مي توانند علاوه بر شماره 141 ، از طريق سامانه پيام كوتاه به شماره 10000141 از شرايط جاده و جوي محورها در طول سال اطلاع حاصل كنند.

کد مطلب : ۷۳۹۱  / گروه : گروه اخبار /  / ۰۸ آبان ۱۳۹۴  /  بازدید : ۱۷۳۷

نظرات   

 
0 #1 رضائي از شيراز 1394-08-30 08:20
ضمن سلام به شما و مهندس نوروزي بنر بالا مربوط به نام پورتال تون استان ازندران نوشته شده لطفا اصلاح بفرمائيد
استان مازندران صحيح است 09177035284 رضائي- شيراز
نقل قول | گزارش به مدیر سایت
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز
دیروز
جمع 800981

جدیدترین اخبار