سال 1396: اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغالمدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران :
مدیر کل راه و شهرسازی مازندران از بزرگراه شدن 180 کیلومتر از محورهای ارتباطی استان مازندران خبر داد .
تبدیل 180 کیلومتر از راههای مازندران به بزرگراه

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران حیدر نوروزی درباره بزرگراه شدن راههای مازندران اظهار کرد: 30 کیلومتر از محور هراز به بزرگراه تبدیل شده است و ظرف یکماه آینده تونل اول سوادکوه به بهره برداری می رسد و همزمان روشنایی آن نیز انجام می شود .

وی ادامه داد : ایمن سازی مسیر هفت کیلومتری حد فاصل تونل ها را از دیگر اقدامات در محور سوادکوه بیان کرد و برای تملک اراضی در این محور 50 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران درباره پروژه گلوگاه به دامغان یادآور شد : تاکید اول وزارت راه ،ارتباط آسفالته مسیر و سپس بهسازی مسیر است . 

وی ایجاد 1038 کیلومتر راه روستایی را در دولت تدبیر و امید در مازندران از جمله اقدامات برشمرد و گفت : در حوزه راه روستایی پیمانکاران 60 میلیارد تومان مطالبات دارند .

وی در باره حریم راهها نیز بر لزوم رعایت شدن آن از سوی بخش های مختلف تاکید کرد . مدیر کل راه و شهرسازی مازندران درباره ایجاد اداره مستقل راه در کلاردشت با بیان  اینکه نمی توانیم با مشکلات جدید راه اندازی کنیم مگر اینکه مصوبه اداری آن ابلاغ شود . گفت : اگر مصوبه تشکیل اداره در کلاردشت ابلاغ شود ،ما ملزم به ایجاد آن هستیم.  

 

کد مطلب : ۷۸۳۵  / گروه : ROOT /  / ۳۰ آذر ۱۳۹۵  /  بازدید : ۳۸۸

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز
دیروز
جمع 800981

جدیدترین اخبار