سال 1396: اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغالاستاندار مازندران در کنفرانس ملی بهداشت ،ایمنی و محیط زیست در صنعت ساختمان اعلام کرد :
استاندار مازندران گفت که سالانه 6 میلیون متر مربع پروانه ساخت و ساز به ارزش 6 هزار میلیارد تومان در این استان صادر می شود .
صدور سالانه 6 میلیون متر مربع پروانه ساخت و ساز در مازندران
صدور سالانه 6 میلیون متر مربع پروانه ساخت و ساز در مازندران
  به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران دکتر ربیع فلاح ظهر دیروز یکشنبه  در کنفرانس ملی بهداشت ،ایمنی و محیط زیست در صنعت ساختمان در محمودآباد گفت :باتوجه به این که در مجموع سالانه یکصد میلیون متر مربع پروانه ساخت و ساز در کشور صادر می شود ،مازندران با این آمار از استان ها پرساخت و ساز کشور است . وی آمار بالای صدور پروانه ساخت و ساز در مازندران را بیانگر اهمیت این صنعت در ارتقا ،پویایی و تحول اقتصاد جامعه دانست و اظهار داشت :دغدغه اصلی ما در صنعت ساختمان،کاهش خسارت و تلفات انسانی است .

استاندار مازندران گفت :متاسفانه پارسال شاهد 700 مورد سانحه منجر به فوت و صدمه در استان در صنعت ساختمان بودیم که باید به سمت کاهش این آمار حرکت کنیم .

وی ظرفیت های جامعه مهندسی ساختمان در کشور را بالا ارزیابی کرد و افزود : سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با بهره مندی از توان 33 هزار نفر عضو می تواند با برگزاری کنفرانس های مختلف در سطح ملی و استانی و آموزش و فرهنگ سازی در جامعه ، فصل جدیدی از ساخت و سازهای اصولی ، را در کشور پایه گذاری کند .

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران با بیان اینکه میزان حوادث ساختمانی در کشور از نرم بین‌المللی بالاتر است، گفت: در استان مازندران اقدامات خوبی برای کاهش حوادث ساختمانی انجام شد.

مهندس نوروزی با بیان اینکه رعایت ایمنی، بهداشت و محیط زیست در پروژه‌های ساختمانی بسیار مهم است، گفت: در دنیا به این مباحث توجه ویژه‌ای شد و در کشور نیز اقداماتی در حال انجام است و باید از فرصتی که در این کنفرانس به وجود آمد زمینه‌ای ایجاد شود تا شاهد کاهش حوادث ساختمانی باشیم.

وی با اعلام اینکه بعد از کنفرانس به مباحث فرهنگ سازی باید توجه ویژه شود، گفت: دبیرخانه مبحث دوازده به دنبال ایمن سازی کارگاه‌های ساختمانی است.

کد مطلب : ۷۸۴۰  / گروه : ROOT /  / ۰۶ دی ۱۳۹۵  /  بازدید : ۵۶۰

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز
دیروز
جمع 800981

جدیدترین اخبار