سال 1396: اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغالمعاونت ساخت و توسعه آزاد راههای کشور و مشاور وزیر در امور روستایی از پروژه آزاد راه قائمشهر – نکا ، پل پارسی و پلپا شهرستان سوادکوه بازدید نمودند.
بازدید معاونت ساخت و توسعه آزاد راههای کشور  از پروژه آزاد راه قائمشهر – نکا

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مهندس سيد حسين ميرشفيع معاونت ساخت و توسعه آزاد راههای کشور در این بازدید عنوان نمود : راهها و مسيرهاي ارتباطي روستاها بعنوان شريان هاي حياتي كه موجب ارتباط روستاها با شهرها و مراكز عمده اقتصادي ، اجتماعي و ... بوده ، نقش و جايگاه ويژه اي در امر توسعه اقتصادي دارا مي باشند.

وي با اشاره به تعامل خوب و وجود هماهنگي لازم بين مسؤلين و مردم منطقه ياد آور شد : مسؤلين عزم جدي براي عمراني و آباداني منطقه را داشته  و بحمدالله مردم منطقه نيز با درايت و همدلي در كنار مسؤلين هستند كه خود جاي شكر دارد.

 مهندس ميرشفيع ضمن قدرداني از مجموعه راه و شهرسازي استان عنوان نمود: خوشبختانه راه و شهرسازي مازندران در طول سال اقدامات گسترده اي را در زمينه بهسازي راههاي روستايي در استان در دست اجرا داشته كه اميدواريم اين تلاش ها با همياري و تعامل همه مسؤلين محترم استاني به بار بنشيند تا به فضل خداوند شاهد ايجاد راههاي دسترسي ايمن و مناسب براي روستاييان عزيز باشيم.

مهندس حیدر نوروزی مديركل راه و شهرسازي مازندران در اين بازدید با اشاره به اهميت راههاي مواصلاتي استان عنوان كرد : مازندران به دليل شرايط خاص منطقه اي ، تعدد روستاها در آن زياد بوده لذا راههاي ارتباطي اين روستاها با مراكز شهرها داراي اهميت خاصي مي باشد.

وي ضمن اعلام اقدامات گسترده اين اداره كل در زمينه راه روستايي اظهار نمود : به حول و قوه الهي و بركت انقلاب شكوهمند اسلامي اقدامات بسيار چشمگيري در زمينه راههاي روستايي در استان انجام شده و پروژه های متعددی در حال انجام می باشد.

گفتنی است : از 10115 كيلومتر راههاي استان بيش از 7707 كيلومتر آن راه روستايي مي باشد. 

کد مطلب : ۷۸۴۴  / گروه : ROOT /  / ۱۸ دی ۱۳۹۵  /  بازدید : ۴۳۴

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز
دیروز
جمع 800981

جدیدترین اخبار