سال 1396: اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغالهمزمان با سراسر كشور :
رئيس اداره نظام مهندسي و مقررات ملي ساختمان اداره كل راه و شهرسازي مازندران از برگزاري آزمون ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فني ساختمان در تاريخ 20 و 21 مهر ماه امسال در مازندران خبر داد و افزود : آزمون مذكور بصورت همزمان در سراسر كشور برگزار مي شود.
20 و 21 مهرماه آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردانهای فنی ساختمان در مازندران برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس هومن موتمني ضمن اعلام اين مطلب افزود: در اجراي آئين نامه اجرائي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان ، آزمون ورود به حرفه مهندسان در تاريخ 20 و21 مهر ماه امسال همزمان با سراسر كشور در مازندران برگزار مي شود.

وي در ادامه در خصوص رشته هاي آزمون يادآور شد: رشته‌هاي معماري(نظارت و طراحي واجرا)،عمران(نظارت و محاسبات و اجرا)، تأسيسات مكانيكي و برقي(طراحي ونظارت)،شهرسازی ،ترافیک و نقشه برداري براي متقاضيان اخذ پروانه اشتغال به كار مهندسي (پايه3) و کاردانهای فنی ساختمان و معماران تجربی بطور هماهنگ و همزمان در سراسركشور برگزار مي شوند.

مهندس موتمني اضافه كرد: سابقه كار حرفه اي مورد نياز براي اين آزمون مطابق با ماده 5 آيين نامه آجرايي قانون نظام مهندسي ساختمان خواهد بود و نحوه محاسبه سنوات لازم ازتاريخ اخذ مدرك تحصيلي تا بيستم و یکم  مهر ماه  1396 ميباشد و چنانچه متقاضي در صورت نداشتن شرايط لازم با ورود اطلاعات نادرست نسبت به ثبت نام اقدام و در نمره قبولي كسب نمايد نه تنها قبولي نامبرده كان لم يكن تلقي شده با وي مطابق با ضوابط و مقررات برخورد خواهد شد.

رئيس اداره نظام مهندسي و مقررات ملي ساختمان راه و شهرسازي مازندران در خصوص اعلام نتايج آزمون مذكور اظهارداشت: نتايج اوليه اين آزمونها ‌به ‌صورت الكترونيكي از طريق وب سايت دفترامورمقررات ملي ساختمان وزارت راه و شهرسازي به آدرس www.inbr.ir اعلام ميگردد.

گفتني است قبولي در آزمون مذكور يكي از شرايط اخذ پروانه اشتغال بوده و متقاضي در صورت قبولي در آزمون و احراز ساير شرايط مشخص شده در قانون نظام مهندسي وكنترل ساختمان موفق به اخذ پروانه اشتغال بكار خواهد شد.        

کد مطلب : ۸۰۵۸  / گروه : ROOT /  / ۱۷ مهر ۱۳۹۶  /  بازدید : ۱۳۲

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز
دیروز
جمع 800981

جدیدترین اخبار