سال 1396: اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغالرئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بابلسر فعالیت های اداره راه و شهرسازی این شهرستان را در حوزه های ساخت و توسعه راهها، مسکن، فنی اجرایی و معماری و شهرسازی در شش ماهه اول سالجاری تشریح نمود.
تشریح فعالیت های اداره راه وشهرسازی بابلسر در شش ماهه اول سالجاری

 

به گزارش روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران ، مهندس حنظله تقی پور ضمن اعلام اين خبر گفت: شهرستان بابلسر از جمله شهرستانهايي است كه به لحاظ شرايط جغرافيايی منطقه و تعدد روستاها در آن داراي محورهاي پر رفت و آمد بوده ، لذا توسعه راهها ، ارتقاء ایمنی و پیگیری ساخت و سازهای دولتی و مسکن را از جمله فعالیت های مهم این اداره برشمرد.

وي تصريح نمود : از اين رو اين اداره در راستاي برنامه ها و اهداف خود در زمينه بهسازي و ايمن سازي راههاي تحت پوشش خود اقدامات گسترده اي را انجام داده كه از جمله آنها مي توان به تعریض محور اجاکسر – رزکنار بطول 4 کیلومتر ، تعریض محور بهنمیر – کیاکلا بطول 1/5 کیلومتر و روکش آسفالت مقابل نیروی هوایی – میرود بطول 5 کیلومتر اشاره نمود.

در حوزه راه روستایی بهسازی و آسفالت راههای روستایی پایین احمدکلا ، شورک ، اجاکسر ، علی آباد ، بابل پشت ، میرود- نیروی هوایی ، اناری در بخش مرکزی ، روستاهای کاسگرمحله ، درزی نقیب ، سپاه محله ، سعیدکلا در بخش رودبست و منگلاب – امامزاده قاسم از جمله اقدامات این اداره در شش ماهه اول سالجاری می باشد .

رئیس اداره راه و شهرسازی بابلسر همچنین در حوزه مسکن پیگیری صدور سند مالکیت متقاضیان مسکن مهر دولتی در دو فاز 48 و 120 واحدی ، بررسی و امکان سنجی بهره مندی متقاضیان وام مسکن مهر یارانه دار مراجعه کننده جهت ثبت نام در پروژه های مشارکتی خودمالک در پروژه های 298 و 320 و 105 و 60 و 208 واحدی موجود در شهرستان ، بازدید میدانی از محل و نحوه استقرار بنای آپارتمان های مشارکتی و بهره مند از وام یارانه ای ، تقسیط و صدور نامه های تایید کد رهگیری متقاضیان مراجعه کننده به تعداد قریب به 100 متقاضی ، نامه نگاری در خصوص اصلاح وضعیت متقاضیان در سامانه ثبت نام و واگذاری مسکن مهر به تعداد قریب به 20 نفر ، حضور در جلسه کارگروه ویژه بررسی علل طولانی شدن تقسیط متقاضیان مسکن را از جمله اقدامات دیگر این اداره در شش ماهه اول سالجاری دانست .

همچنین در حوزه شهرسازی و معماری نیز می توان به بررسی، بازدید و پاسخگوئی به بیش از 160 پرونده کمیسیون ماده 100 مطروحه در شهرداری ، تهیه گزارش تخلفات ساختمانی و شهرسازی صورت گرفته ، تهیه گزارش آماری از عوامل دفع گردشگر و پتانسیل های گردشگری شهر بابلسر ، تهیه گزارش تصویری از سیمای شهر بابلسر اشاره نمود .

گفتنی است : از 10500 كيلومتر راههای اصلی و فرعی و روستايي موجود در مازندران ، مقدار 156 كيلومتر در شهرستان بابلسر واقع شده است .

کد مطلب : ۸۰۵۹  / گروه : ROOT /  / ۱۸ مهر ۱۳۹۶  /  بازدید : ۱۱۴

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز
دیروز
جمع 800981

جدیدترین اخبار