سال 1396: اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال
جستجو و آرشیو

گروه
عبارت مورد نظر
دارای عکس
دارای فیلم
دارای موسیقی
دارای فایل ضمیمه
از
تا

جلسه کمیته ارتقای کیفی سیما و منظر شهری با دبیری اداره راه و شهرسازی گلوگاه با حضور فرمانداری، شهرداری ، نظام مهندسی، راه و شهرسازی ، صنعت، معدن و تجارت، گردشگری و اداره ارشاد تشکیل شد .
سرپرست اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران در مراسم تقدير از روشندل اين اداره كل ، عصای سفيد را همچون پرچمی دانست که به نشان استقلال در دست روشندلان به حرکت در می آید و آیینه ایست که قدرت و نعمت خدایی را به تماشای تعامل و تفکر دیگران می گذارد .
در مسابقات آسیایی اروپایی پاورلیفتینگ، که مهرماه 96 در کشور ترکیه برگزار شد ، كارمند بازنشسته راه و شهرسازي مازندران موفق شد در سه رشته لیفت _ پرس سینه و پاورلیفتینگ ، به ترتیب با بلند کردن وزنه های 115 _90 و 305 کیلویی به مقام اول دست یابد .
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران به همراه سرپرست اداره کل راه و شهرسازی مازندران از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در شهر ساری بازديد نمودند .
سرپرست اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران از برگزاري آزمون ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فني ساختمان در تاريخ 20 و 21 مهرماه امسال در مازندران در حوزه هاي امتحاني ساري ، بابل و چالوس خبر داد و عنوان نمود : همه چيز براي برگزاري آزموني مطلوب مهياست .
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بابلسر فعالیت های اداره راه و شهرسازی این شهرستان را در حوزه های ساخت و توسعه راهها، مسکن، فنی اجرایی و معماری و شهرسازی در شش ماهه اول سالجاری تشریح نمود.
رئيس اداره نظام مهندسي و مقررات ملي ساختمان اداره كل راه و شهرسازي مازندران از برگزاري آزمون ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فني ساختمان در تاريخ 20 و 21 مهر ماه امسال در مازندران خبر داد و افزود : آزمون مذكور بصورت همزمان در سراسر كشور برگزار مي شود.
معاونت حمل و نقل ترکیبی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران از برگزاری اولین نشست مانور امداد رسانی جاده ای پس از تصادف در این اداره کل خبر داد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران و سرتیپ دوم محمدحسین بابائی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران از محمود ذوالفقاری سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران به خاطر نقش آفرینی و اهتمام در خور تحسین بعنوان خادمین الشهداء اردوئی راهیان نور تقدیر و تشکر نمودند .
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان آمل فعالیت های اداره راه و شهرسازی این شهرستان را در حوزه های ساخت و توسعه راهها، مسکن، فنی اجرایی و معماری و شهرسازی در سه ماهه دوم سالجاری تشریح نمود.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان گلوگاه فعالیت های اداره راه و شهرسازی این شهرستان را در حوزه های ساخت و توسعه راهها، مسکن، فنی اجرایی و معماری و شهرسازی در سه ماهه دوم سالجاری تشریح نمود.
جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار محمود آباد با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار شد .
محمود ذوالفقاری سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در هفته دفاع مقدس در مراسم عطرافشانی گلزار شهداء ساری گفت : عزت ، اقتدار و سربلندی امروز ما به برکت خون شهداست .
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ، خیرالله خادمی در حاشیه بازدید از مراحل اجرایی محور ساری – تاکام در جمع خبرنگاران اظهار داشت : در دولت تدبیر و امید یازدهم توجه ویژه ای به توسعه زیرساخت راههای کشور شده است .
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران ، محمدرضا رضایی کوچی روز چهارشنبه در بازدید از شبکه راههای استان مازندران در جمع خبرنگاران افزود : مجلس به دنبال تشکیل شورای عالی حمل و نقل به ریاست رئیس جمهوری و یا معاون اول است تا بتواند وظیفه ایمن سازی جاده ها را با یک ساز و کار متمرکز...
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران،
به مناسبت هفته دفاع مقدس ، جمعي ازكاركنان اداره كل راه و شهرسازي مازندران با جانبازان و غيور مردان هشت سال دفاع مقدس در مركز توانبخشي امام علي (ع) شهرستان ساري ديدار كردند.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان محمودآباد فعالیت های اداره راه و شهرسازی این شهرستان را در حوزه های ساخت و توسعه راهها، مسکن، فنی اجرایی و معماری و شهرسازی تشریح نمود.
ستاد بازآفرینی شهری پایدار جویبار با حضور معاون فرماندار و سایر اعضاء در محل فرمانداری برگزار و در ابتدا مهندس طالبی معاون فرماندار ضمن خیرمقدم در ارتباط با شرایط و موقعیت شهر و بافت فرسوده و همچنین مشکلات و معضلات مرتبط مطالبی را بیان نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران احمدعلي آبادي بعنوان سخنران قبل از خطبه نماز جمعه در جمع نمازگزاران با اشاره به اقدامات صورت گرفته حوزه راه و شهرسازي در مدت يك سال گذشته اظهار كرد : در اين مدت 30 كيلومتر در سطح حوزه استحفاظي شهرستان نكا عمليات آسفالت انجام شده كه در نوع خود بي...
رئیس اداره راه و شهرسازي شهرستان جویبار از اجراي آسفالت راه روستایی شاه رضا بطول بیش از 3 کیلومتر ، عرض متوسط 5/5 متر و با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال خبر داد.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بهشهر فعالیت های اداره راه و شهرسازی این شهرستان را در حوزه های ساخت و توسعه راهها، مسکن، فنی اجرایی و معماری و شهرسازی در سه ماهه دوم سالجاری تشریح نمود.
یکهزار و 49 واحد مسکن مهر صبح امروز شنبه با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی و مسئولان استانی با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال طی آئینی در مازندران به بهره برداری رسید .
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نکاء از اجراي آسفالت راه روستایی کمیشان در محور ارتباطی نکاء - بهشهر اين اداره بطول 2 کیلومتر و عرض متوسط 8 متر با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال خبر داد.
سرپرست اداره کل راه و شهرسازي استان مازندران در جلسه شوراي حمل و نقل اين استان كه با حضور كليه اعضاء و به ميزباني اداره کل هواشناسی استان در ایستگاه آلاشت برگزار شد ، خواستار بسيج دستگاه هاي اجرايي و ذيربط براي كاهش سوانح رانندگي در جاده هاي اين استان شد .
از سوی فرماندار شهرستان گلوگاه ، رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان گلوگاه به پاس عملکرد خوب و خدمات بی شائبه و تلاشهای شبانه روزی بعنوان مدیر نمونه شهرستان انتخاب شد .
فرماندار شهرستان محمودآباد با ارسال تقدير نامه ای از رئيس و كاركنان اداره راه و شهرسازی شهرستان محمودآباد به منظور فعاليتهای گسترده در اين شهرستان قدردانی نمود.
در روز ولادت امام هادی (ع) و عید سعید غدیر خم از بازنشستگان و دانش آموزان ممتاز اداره كل راه و شهرسازي استان تقدير بعمل آمد.
نخستین جلسه هم اندیشی مهندسان مشاور تهیه کننده طرح جامع شهر بابل با شبکه سازمانهای مردم نهاد شهر بابل در محل بنیاد علمی مهندس حریری شهر یابلبرگزار گردید .
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائم شهر از بهره برداري از عمليات آسفالت محورهای روستایی اين شهرستان به طول بیش از 11 كيلومتر در هفته دولت با صرف هزینه بالغ بر 17 میلیارد ریال و تکمیل فاز سوم پروژه تعریض و چهارخطه کردن محور قائم شهر – جویبار به طول 3 کیلومتر با اعتبار 24 میلیارد ریال خبر داد...

آمار سایت

امروز
دیروز
جمع 800981

جدیدترین اخبار