سال 1395: اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
جستجو و آرشیو

گروه
عبارت مورد نظر
دارای عکس
دارای فیلم
دارای موسیقی
دارای فایل ضمیمه
از
تا

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مازندران با ارسال لوحي از رئيس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران به پاس حس مسوليت و حسن همكاري در اشاعه اخلاق مهندسی در سطح استان تشكر و قدرداني نمود.
(( بسمه تعالي )) به نام خالق زیبایی حمد و سپاس خداوند متعال ، که در پرتو الطاف بی کرانش درک رستاخیز زیبای طبیعت را به ما ارزانی داشت.
با ارسال لوحي از سوي شوراي شهرک امام خمینی شهرستان بهشهر از رئيس و كاركنان اداره راه و شهرسازي اين شهرستان به منظور پیگیری امورات مسکن مهر قدرداني شد.
اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران به منظور ارتقاء سطح ايمني ؛ برقراری ترددی ایمن و روان در سطح محورهای استان پروژه های راهسازی مختلفی را آماده بهره برداری نموده است.
در آستانه فرا رسيدن سال جديد ، طرح كاشت نهال در حريم راههاي ارتباطي شهرستان قائمشهر توسط همکاران اين شهرستان صورت گرفت.
استاندار مازندران ظهر جمعه از کمربندی جنوبی بابل بازدید کرد و برای تسریع در عملیات اجرائی تاکید نمودند .
وزیر راه و شهرسازی گفت : دولت یازدهم توجه ویژه ای به محور هراز دارد و تعریض این محور از رشد خوبی برخوردار بوده است .
در اجرای طرح ملی چهار خطه کردن محور هرازیک کیلومتر از تونل آبشار پلور با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری رسید.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اجرای طرح‌های عظیم راه و شهرسازی در دولت تدبیر و امید، گفت: ۴۰۰ کیلومتر بزرگراه قبل از عید زیر بار ترافیک می‌رود.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اجرای طرح‌های بزرگ عمرانی وزارت راه در محورهای شریانی شمال، گفت: بخش وسیعی از محور سوادکوه چهارخطه شد.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مازندران به همراه مديركل راه و شهرسازي مازندران از برگزاري آزمون ورود به حرفه مهندسان در شهرهاي ساري و بابلسر بازديد نمودند.
به منظور در پيش بودن بهار طبيعت و ايام نوروز و حضور مسافرين و گردشگران نوروزي از سرتاسر كشور به مازندران و همچنين افزايش ضريب ايمني تونل آبشار در محور هراز بطول 1/5 کیلومتر زیر بار ترافیک خواهد رفت.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان گلوگاه از عمليات آسفالت راه روستايي مهدیرجه اين شهرستان به طول 3 كيلومتر خبر داد.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان آمل از اجراي عمليات آسفالت راههاي روستايي اين شهرستان به طول 10 كيلومتر خبر داد.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بهشهر از اجراي عمليات بهسازي و آسفالت ورودي فاز دو مسكن مهر شهرك امام خميني ره شهرستان بهشهر خبر داد.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر در جلسه كارگروه شوراي مسكن اين استان كه با حضور تمامي اعضاي اين شورا درمحل اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران برگزارشد، تنها راه پيشرفت پروژه هاي مسكن مهر مازندران را تعامل ،همدلي و همكاري دستگاههاي خدمات رسان دانست.
رئيس اداره نظام مهندسي و مقررات ملي ساختمان اداره كل راه و شهرسازي مازندران از برگزاري آزمون ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فني ساختمان در تاريخ 19و20اسفند امسال در مازندران خبر داد و افزود : آزمون مذكور بصورت همزمان در سراسر كشور برگزار مي شود.
پل غربی شهر نکا با حضور سخنگوی دولت ،استاندار ، نماینده مردم نکاء ،بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین کشوری و استانی شامگاه پنج شنبه با صرف اعتباری معادل 80 میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه عصر پنجشنبه با افتتاح پل کمربندی غربی شهر نکا در شرق مازندران گفت : استان مازندران به یک کارگاه
مزایده استعلام ارزیابی کیفی برای دانلود فایل کلیک نمائید. 95/12/9
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران از بازگشایی و افتتاح تقاطع غیرهمسطح ورودی نکا خبر داد .
مهندسان به عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره‌مندی از قدرت تحلیل و تضارب آرا مطروحه در عرصه‌ های علمی، جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند.
ستاد استانی بازآفرینی پایدارشهری استان مازندران در راستای تشکیل ستاد ملی بازآفرینی پایدار ، با ریاست جناب آقای مهندس نبیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، مدیر کل راه و شهرسازی استان و مدیران دستگاه های استانی عضو در سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی مازندران برگزار گردید.
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران از آسفالت 1218 کیلومتر راه روستایی در استان مازندران در چهارسال گذشته در دولت تدبیر و امید خبر داد .
رئیس اداره راه و شهرسازي شهرستان نکا از اجراي آسفالت راه روستایی زرندین در محور ارتباطي نکا- قرمرض،نکا- لایی، نکا- استخرپشت اين اداره بطول 950 متر و عرض متوسط 8 متر با اعتباری بالغ بر 1760 میلیون ریال خبر داد.
مديركل راه و شهرسازي استان مازندران با حضور در نمايشگاه مطبوعات استان ، از غرفه هاي رسانه هاي استان بازديد و با اصحاب رسانه استان به گفتگو پرداخت.
مدير كل راه و شهرسازي استان مازندران در بازدید از ساختمان فرمانداری ساری با تاکید بر کیفیت در اجرای پروژه ها و اشاره به پیشرفت 93 درصدی این پروژه افزود ساختمان فرمانداری ساری انشاء اله در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
رئيس كميته ورزشي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران از برپايي مسابقات فوتسال در بين کارکنان این اداره کل خبر داد و افزود : مسابقات مذكور در قالب جام شهدای انقلاب و گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند اسلامی برگزار شد.
رئيس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر به مناسبت ایام الله دهه فجر از مراسم کلنگ زنی پروژه اجرای عمليات آسفالت راه روستايی " برج خیل – رکن کلا " اين شهرستان به طول یک كيلومتر با صرف اعتباری بالغ بر 3000 ميليون ريال خبر داد.
در راستای سیاست های شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، اقدام به برگزاری نشست های هفتگی تخصصی و کارشناسی با موضوعات مبتلا به بازآفرینی شهری پایدار می نماید.

آمار سایت

امروز
دیروز
جمع 800981

جدیدترین اخبار