سال 1395: اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
جستجو و آرشیو

گروه
عبارت مورد نظر
دارای عکس
دارای فیلم
دارای موسیقی
دارای فایل ضمیمه
از
تا

رئیس اداره راه وشهرسازینکااز نام گذاری پل ورودی نکا بنام سر لشگر شهید محمد حسن قاسمی طوسی خبرداد.
سرپرست اداره راه و شهرسازي شهرستان قائمشهر ، وضعيت پروژه هاي مسكن مهر شهرستان قائمشهر را تشريح نمود.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل از بهره برداري از عمليات آسفالت محورهای اصلی،فرعی،روستایی اين شهرستان به طول 13 كيلومتر در ایام الله دهه مبارک فجر با صرف هزینه بالغ بر 133 میلیارد ریال خبر داد.
مدیر کل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان با ارسال نامه ای از مديركل راه و شهرسازي اين استان به منظور برگزاری مطلوب کنفرانس ملی « ایمنی،بهداشت و محیط زیست ( HSE) در صنعت ساختمان» قدرداني نمود.
مسؤل راههاي روستايي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران از بهره برداري از عمليات بهسازي و آسفالت راه هاي روستايي اين استان به طول 151 كيلومتر در ایام الله دهه مبارک فجر با صرف اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال خبر داد.
معاونت ساخت و توسعه آزاد راههای کشور و مشاور وزیر در امور روستایی از پروژه آزاد راه قائمشهر – نکا ، پل پارسی و پلپا شهرستان سوادکوه بازدید نمودند.
مسئول راههای روستایی استان از اجرای عمليات روکش آسفالت راه روستایی محور میرود – بابلسر به طول 5 کیلومتر با اعتبار 3800 میلیون ریال خبر داد.
مديركل راه و شهرسازي استان مازندران گفت : کاهش تصادفات و تلفات رانندگی تنها با فرهنگ سازی و ارتقاء ایمنی در تمامی بخش های حمل و نقل میسر خواهد شد
مدیر کل ساخت و توسعه راههای منطقه شمال به همراه مديركل راه و شهرسازي مازندران و جمعي از مسؤلين ذيربط از پروژه های راهسازی استان بازديد و عنوان نمود : اتمام پروژه های نیمه تمام راهسازی در دستور کار وزارت راه و شهرسازي است.
استاندار مازندران گفت که سالانه 6 میلیون متر مربع پروانه ساخت و ساز به ارزش 6 هزار میلیارد تومان در این استان صادر می شود .
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه باید برای 60 درصد فوتی‌های ناشی از حوادث کار ساختمانی تدبیر جدی اتخاذ کرد، گفت: باید از حوداث ناشی از کار درس گرفته و کاستی‌ها را برطرف و نسبت به کاهش حوادث اقدام شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، مهندس حیدر نوروزی در کنفرانس ملی HSE اظهار کرد: توجه به مباحث ایمنی در این استان از اهمیت بسیار بالائی برخوردار است.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بهشهر از عمليات بهسازي و آسفالت محور روستايي " پرکلا – سه راه سمچول " اين شهرستان به طول 6 كيلومتر وآسفالت محور بهشهر - زاغمرز به طول 9 کیلومتر با اعتبار مصوب خبر داد.
دبیر کنفرانس ملی HSE در صنعت ساختمان و قائم مقام مدیر کل راه و شهرسازی مازندران از برگزاری کنفرانس ایمنی ،بهداشت و محیط زیست در 5 و 6 دی ماه در مجتمع نفت محمودآباد خبرداد.
مدیر کل راه و شهرسازی مازندران از بزرگراه شدن 180 کیلومتر از محورهای ارتباطی استان مازندران خبر داد .
ستاد بازآفرینی پایدار در راستاي بهبود وضعيت اقتصادي، اجتماعي و شرايط محيطي ساكنان محلات هدف شهرهای ساری، محمود آباد، فریدونکنار و عباس آباد برگزار شد.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان نکاء ، وضعيت پروژه هاي مسكن مهر شهرستان نکاء را تشريح نمود.
نمایندگان محترم ویژه سازمان برنامه بودجه کشور و استان از بیمارستان های در حال احداث تنکابن ،بهشهر و قائمشهر به منظور تسریع در فرایند تامین اعتبار پروژه های مصوبات سفر استانی ریاست جمهوری بازدید نمودند .
استاندار مازندران با ارسال نامه اي از تلاش ها و پيگيري هاي مجدانه مديركل راه و شهرسازي اين استان و مجموعه كاركنان راه و شهرسازي در راستاي اشاعه فريضه الهي نماز تشكر و قدرداني نمود.
مدیر کل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به استقرار دبیرخانه مبحث دوازدهم مقررات ملی ساختمان در مازندران اذعان داشت : آموزش و فرهنگ سازی رویکرد اصلی دبیرخانه در فعالیت ها است .
دبیر کنفرانس ملی HSE در صنعت ساختمان و قائم مقام مدیر کل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به آماری درخصوص حوادث کار در مازندران به اهمیت ضرورت رعایت HSEدر کارگاه های ساختمانی پرداخت و از پایلوت شدن مازندران در این حوزه از سوی وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
مدیر کل دفتر نگهداری راهها به همراه مديركل راه و شهرسازي مازندران ؛نمایندگان مردم قائمشهر – سوادکوه - جویبار در مجلس شورای اسلامی و جمعي از مسؤلين ذيربط از اجراي عمليات تعريض و ارتقاء محور سوادكوه و سایر پروژه های در دست اجرا در حوزه انتخابیه بازديد و عنوان نمود : تسریع در اتمام عمليات تعريض و چهار خطه نمودن...
مدیر کل راه و شهرسازی مازندران با اعلام اینکه 56 درصد پروژه هراز به بزرگراه تبدیل شده است گفت : ادامه پروژه در بحث تونلها ،کف لاینینگ و سایر موارد نیز در دست اجرا است .
مسئول راههای روستایی استان به عمليات روکش آسفالت اطاقسرا شهرستان بابل بخش گتاب به طول 4 کیلومتر خبر داد.
مهندس حیدر نوروزی مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران در نهمین همایش بزرگداشت روز جهانی شهرسازی وجود شهری پویا را در گرو داشتن یک طرح جامع و مدون شهری برشمرد.
مديركل راه و شهرسازي استان مازندران به منظور بررسي از وضعيت محورهاي ارتباطي غرب استان از فعالیت های راهسازی و پروژه های در دست انجام با هدف بررسی از وضعیت موجود آنها بازدید نمود .
به مناسبت روز جهاني معلولان از خانم مهرناز عاليشاه کارمند معلول اداره كل راه و شهرسازي مازندران تقدير به عمل آمد.
با صدور حكمي از سوي مديركل راه و شهرسازي استان مازندران ، مهندس مونا محمدی به سمت سرپرست اداره راه و شهرسازی قائمشهر منصوب شد.
با صدور احکامی از سوي مديركل راه و شهرسازي استان مازندران ، مهندس محمد نعمتی به سمت سرپرست اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات و مهندس امیرعنایتی به سمت سرپرست اداره نظارت بر ساخت راههای اصلی و فرعی منصوب شدند.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان گلوگاه از عمليات بهسازي و آسفالت محور های روستايي اين شهرستان به طول 4/5كيلومتر خبر داد.

آمار سایت

امروز
دیروز
جمع 800981

جدیدترین اخبار