سال 1396: اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال
جستجو و آرشیو

گروه
عبارت مورد نظر
دارای عکس
دارای فیلم
دارای موسیقی
دارای فایل ضمیمه
از
تا

در جلسه مشترک مسولین راه و شهرسازی استان با سردار نانواکناری نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی موانع و مشکلات پروژه های راه و شهرسازی در این دو شهرستان بررسی شد.
در سالروز روزجهاني قدس كاركنان خدوم ومتعهد اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران همچون ديگر اقشار مختلف جامعه با حضور پرشور و حماسي خود بارديگر حمايت همه جانبه خود را از ملت بيدار مسلمان فلسطين اعلام نمود وبا آرمان هاي مقدس بنيانگذار انقلاب اسلامي تجديد بيعت كردند.
صدور و تمدید 1700 مورد پروانه اشتغال مهندسین و کاردانهای استان مازندران در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری انجام شد .
سرپرست اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران گفت : کاهش تصادفات و تلفات رانندگی تنها با فرهنگ سازی و ارتقاء ایمنی در تمامی بخش های حمل و نقل میسر خواهد شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی گلوگاه از تسریع در عملیات اجرائی احداث ساختمان اداری بخشداری کلباد این شهرستان خبر داد.
شورای اسلامی و دهیاری روستای شاهکتی دابودشت با ارسال لوحي از رئيس و كاركنان اداره راه و شهرسازي شهرستان آمل به منظور بهسازی و آسفالت راه روستایی تقدير و تشكر نمود.
فرماندار و رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان گلوگاه با ارسال لوحي از رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان گلوگاه به پاس عملکرد خوب در اجرای طرح های نوروزی تشكر و قدرداني نمود.
هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان دیدار کردند.
مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی مازندران گفت : نتاپیج آزمون ورود به حرفه مهندسان اسفند 95 اعلام شد .
سرپرست اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران در جلسه شوراي حمل و نقل اين استان كه با حضور كليه اعضاء در محل اين اداره كل با هدف بررسي و ارتقاء سطح كيفي و كمي بخش هاي مختلف حمل و نقل برگزار شد ، عنوان نمود : حمل و نقل شاخص ترين عامل توسعه در مازندران است.
به منظور تسریع در اجرای پروژه های راهسازی مهندس نبییان معاون امور عمرانی استانداری مازندران به اتفاق محمود ذوالفقاری سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان از فعالیتهای راهسازی در دست ساخت اداره کل بازدید نمودند .
رئيس اداره راه و شهرسازی شهرستان محمودآباد از اجرای عمليات آسفالت راه روستايی محور " اوجی آباد ، سیاهکلا " اين شهرستان به طول 300متر با صرف اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ريال خبر داد.
پنجاه و دومین جلسه کارگروه شورای مسکن استان با حضور معاون عمرانی استانداری مازندران ،سرپرست اداره کل راه و شهرسازی و سایر دستگاه های خدمات رسان روز یکشنبه با هدف بررسی موانع و مشکلات مسکن مهر در استان برگزار شد .
سرپرست اداره کل راه وشهرسازی استان مازندران خدمت و پویایی را سرلوحه کار وتلاش در اداره کل راه وشهرسازی استان برشمرد و عنوان کرد: هدف گذاری ما در جهت تسریع و پیشرفت پروژه ها و توسعه و آبادانی استان بوده و برای دستیابی به آن همه توانمان را بکار خواهیم بست.
به موجب ابلاغ وزیر راه وشهرسازی محمود ذوالفقاری با حفظ سمت بعنوان سرپرست اداره کل راه و شهر سازي مازندران منصوب شد .
با مشارکت روستائیان آسفالت راههای روستایی شهرستان آمل به طول 18 کیلومتر با اعتباری معادل 2300 میلیون ریال انجام شد.
با صدور حکمی از سوي مديركل راه و شهرسازي استان مازندران ، مهندس سید محمد نظری به سمت سرپرست معاونت امور هماهنگی حمل و نقل ترکیبی منصوب و معرفی شدند.
به مناسبت گراميداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و به منظور پاسداشت ياد و خاطره شهداي گلگون كفن و حماسه سازان انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي ، جمعي از مسئولین و کارکنان اداره کل راه و شهرسازي استان به ديدار خانواده معظم شهید دیودار در نکاء رفتند .
مدیر کل راه و شهرسازی مازندران به منظور رفع موانع اجرایی از پروژه های راهسازی استان بازدید و دستوراتی را در خصوص تسریع در عملیات اجرایی آن ابلاغ نمودند .
تفاهم نامه همکاری در طرح نشان تعالی سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE ) میان وزارت راه و شهرسازی و دانشگاه تهران با هدف همکاری در زمینه فعالیت های اجرایی، عملی، فنی، فرهنگی و اطلاع رسانی در حوزه نشان تعالی HSE و پیاده سازی هرچه بهتر مدل ارزیابی مطابق با طرح این نشان به امضاء رسید.
نماینده مردم شریف شهرستانهای نکاء ، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با ارسال لوحي از رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان نکاء به پاس عملکرد خوب در اجرای طرح ها تشكر و قدرداني نمود.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان آمل از عمليات بهسازي و آسفالت محور های روستايي اين شهرستان به طول 14/100 کیلومتر خبر داد.
با مشارکت روستائیان آسفالت راههای روستایی بخش گتاب به طول 16 کیلومتر انجام شد.
اولین جلسه کمیته ایمنی در صنعت ساختمان مازندران با حضور نمایندگان دستگاه های استانداری ،اداره کل بنیاد مسکن،اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ،سازمان نظام مهندسی ساختمان،انجمن انبوه سازان،شهرداری ساری،سازمان نظام کاردانی و انجمن شرکتهای ساختمانی و پیمانکاری در تاریخ 18/12/96 در محل اداره کل راه شهرسازی استان برگزار شد.
ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار با محوریت استان مازندران با ریاست دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی و با حضور معاون وزیر و مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران ، مدیر کل راه و شهرسازی استان و مدیران شهرهای ساری، آمل ، نکا و سایر دستگاه های عضو در وزارت راه و شهرسازی برگزار گردید.
اولین نشست منطقه ای مدیران مسکن و ساختمان و روسای ادارات نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان منطقه یک کشور با حضور استانهای قزوین، تهران، مازندران ، گیلان، قم و البرز در شهر قزوین برگزار شد .
علاقه مندان به عضويت در كانال دكتر عباس آخوندي و آشنايي بيشتر با ديدگاه ها و انديشه هاي وزير محترم راه و شهرسازي ، مي توانند به كانال رسمي ايشان در تلگرام به آدرس abbasakhoundi@ بپيوندند.
وزیر راه و شهرسازی با ارسال لوح تقديري از مديركل راه و شهرسازي اين استان به منظور تلاش در اجرای طرح ها و پروژه های راهسازی در استان قدرداني نمود.
مقاله مقایسه اقتصادی روسازی های بتن آسفالتی و بتن غلتکی در دومین کنفرانس ملی رویه های بتنی پذیرش و در مجموعه مقالات چاپ گردید.
مراسم معنوي سالروز ولادت امام حسین(ع) (روز پاسدار) ، حضرت ابوالفضل(ع) (روز جانباز) با حضور جمع كثيري از كاركنان راه و شهرسازي مازندران در نماز خانه اداره كل برگزار و از جانبازان اداره کل تجلیل بعمل آمد.

آمار سایت

امروز
دیروز
جمع 800981

جدیدترین اخبار