سال 1396: اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال
جستجو و آرشیو

گروه
عبارت مورد نظر
دارای عکس
دارای فیلم
دارای موسیقی
دارای فایل ضمیمه
از
تا

استاندار مازندران به منظور بررسي از وضعيت پروژه های حوزه راه و شهرسازی در غرب استان ، از فعالیت های راهسازی و پروژه های در دست انجام با هدف بررسی از وضعیت موجود آنها به اتفاق مدیرکل راه و شهرسازی استان بازدید نمودند .
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری از پروژه در حال احداث فرهنگ سرا و خانه محله امت آباد آمل بازدید کردند.
جلسه هم اندیشی عمومی بازنگری طرح جامع قائمشهر به همت اداره کل راه و شهرسازی و شبکه سازمان های مردم نهاد قائمشهر با حضور دست اندرکاران مدیریت شهری ، نمایندگان ادارات مختلف دولتی و غیر دولتی شهرستان ، خبرنگاران و فعالین شهری در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ،مهندس بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان به همراه معاونین این اداره کل با دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
مدیرکل بودجه وزارت راه و شهرسازی با ارسال لوحي از رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان نکاء به پاس عملکرد خوب در اجرای طرح ها تشكر و قدرداني نمود .
به مناسبت روز جهاني معلولان از خانم مهرناز عاليشاه و مریم گرجی نژاد كارمندان معلول اداره كل راه و شهرسازي مازندران تقدير به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ،مهندس بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان به همراه معاونین این اداره کل با حسین نیازآذری نماینده بابل و عضوهیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
مدیر کل راه و شهرسازی استان از اجراي عمليات تعريض و ارتقاء محور سوادكوه و سایر پروژه های در دست اجرا در حوزه انتخابیه بازديد و عنوان نمود : تسریع در اتمام عمليات تعريض و چهار خطه نمودن محور مذكور مورد تاکید وزارت راه و شهرسازي است.
نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی با ارسال لوحی از رئيس اداره راه و شهرسازی شهرستان عباس آباد به پاس عملکرد خوب در اجرای طرح ها تشكر و قدردانی نمود .
به مناسبت هفته بسیج ، مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران با جانبازان و غيور مردان هشت سال دفاع مقدس در مركز توانبخشي امام علي (ع) شهرستان ساري ديدار كردند .
مهندس سیدمحمد نظری معاونت حمل و نقل ترکیبی ، از راه اندازی سامانه ثبت شکایات در حوزه حمل و نقل خبر داد .
مدیر کل راه وشهرسازی استان مازندران به منظور رفع موانع اجرايی از پروژه های مهم راهسازی شرق مازندران ، پروژه های حوزه فنی و اجرایی و ساختمانهای دولتی و همچنین مسکن مهر بازديد و دستوراتی را در خصوص تسريع در عمليات اجرايی آنان ابلاغ نمود.
دیدار هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان با مدیر کل راه و شهرسازی استان ،در محل اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران صورت گرفت .
رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار با اشاره به اینکه ساخت 80 واحد مسکن مهر در فریدونکنار در حال اتمام است ، افزود : با ساخت و سازهای غیر مجاز برخورد می شود.
با حضور نماینده مردم آمل در مجلس، فرماندار و معاون فرمانداری ویژه آمل ، بخشداران امامزاده عبدالله و دشت سر ، روسای ادارات برق، آب منطقه ای، اعضای شورای اسلامی شهرستان، شوراهای اسلامی ودهیاران بخش و مردم ، بهره برداری از آسفالت راه روستایی روستای رزکه بخش امام زاده عبدالله آمل صورت گرفت .
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر از اجرای عملیات تعریض محور بهشهر _ زاغمرز (قطعه پنجم) بطول 8 کیلومتر و اعتباری بالغ بر 73 میلیارد ریال خبر داد .
مدیر کل راه و شهرسازي استان مازندران در اولین نشست خود با رؤساي ادارات تابعه اين اداره كل خواستار تسریع هر چه بیشتر در اجرای فعالیت های این اداره کل شد و عنوان نمود : سرعت در عملیات ، کنترل در روند اجرایی و هچنین کیفیت عملیات سه عنصر مهم در فعالیت های راه و شهرسازی استان در بخشهای مختلف...
ستاد شهرستانی بازآفرینی پایدار چالوس با حضور دکتر احمدی نماینده مردم نوشهر و چالوس ، فرماندار چالوس و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید .
استاندار مازندران به منظور بررسي از وضعيت محورهاي ارتباطي غرب استان از فعالیت های راهسازی و پروژه های در دست انجام با هدف بررسی از وضعیت موجود آنها بازدید نمودند .
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بابلسر از اجرای آسفالت راه روستایی تازه آباد بطول بیش از 4 کیلومتر ، عرض متوسط 5 متر و با اعتباری بالغ بر 8 هزار میلیون ریال خبر داد.
رئيس اداره راه و شهرسازی شهرستانهای نوشهر و چالوس فعالیت های اداره راه و شهرسازی این شهرستانها را در حوزه های ساخت و توسعه راهها، مسکن، فنی اجرایی و معماری و شهرسازی در شش ماهه اول سالجاری تشریح نمود .
مراسم معارفه و تودیع مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی در ساری برگزار شد .
مراسم معارفه سرهنگ آهنگری بعنوان فرمانده یگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن استان مازندران و تکریم از سرهنگ امیری با حضور فرمانده يگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن كشور ، سرپرست اداره كل راه و شهرسازي مازندران ، رئيس پليس پيشگيري نيروي انتظامي استان و جمعی از مسؤلين استاني برگزار شد.
رئيس اداره راه و شهرسازی شهرستانهای تنکابن و رامسر از عمليات بهسازی و آسفالت محور های روستايی اين شهرستان به طول 5 کیلومتر خبر داد .
رئيس اداره راه و شهرسازی شهرستان بابل از اجرای عمليات بهسازی و آسفالت مشارکتی راههای روستايی اين شهرستان به طول حدود 14 كيلومتر و با اعتباری بالغ بر 210 میلیارد ریال خبر داد .
سرپرست اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران عنوان نمود : در تمامی طرح های راه و شهرسازی پدافند غير عامل لحاظ شده است .
رئیس اداره راه و شهرسازی آمل گفت : برای ساخت منازل مسکونی در بافت فرسوده تسهیلات 40 میلیون تومانی با سود 9 درصد درنظر گرفته شده است .
رئيس اداره راه و شهرسازی شهرستان محمودآباد از اجرای عمليات بهسازی و آسفالت مشارکتی راههای روستايی اين شهرستان به طول حدود 3 كيلومتر و با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال خبر داد .
رئیس اداره راه و شهرسازي شهرستان نور از اجراي آسفالت راه روستایی گزناسرا بطول بیش از 1/5 کیلومتر ، عرض متوسط 5 متر و با اعتباری بالغ بر 2/5 میلیارد ریال خبر داد .
ولی اله نانوا کناری نماینده مردم بابلسر ، فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با ارسال تقدير نامه ای از رئيس و كاركنان اداره راه و شهرسازی شهرستان بابلسر به منظور فعاليتهای گسترده در اين شهرستان قدردانی نمود .

آمار سایت

امروز
دیروز
جمع 800981

جدیدترین اخبار