سال 1395: اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
جستجو و آرشیو

گروه
عبارت مورد نظر
دارای عکس
دارای فیلم
دارای موسیقی
دارای فایل ضمیمه
از
تا

ستاد استانی بازآفرینی پایدارشهری استان مازندران در راستای تشکیل ستاد ملی بازآفرینی پایدار ، با ریاست جناب آقای مهندس نبیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، مدیر کل راه و شهرسازی استان و مدیران دستگاه های استانی عضو در سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی مازندران برگزار گردید.
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران از آسفالت 1218 کیلومتر راه روستایی در استان مازندران در چهارسال گذشته در دولت تدبیر و امید خبر داد .
رئیس اداره راه و شهرسازي شهرستان نکا از اجراي آسفالت راه روستایی زرندین در محور ارتباطي نکا- قرمرض،نکا- لایی، نکا- استخرپشت اين اداره بطول 950 متر و عرض متوسط 8 متر با اعتباری بالغ بر 1760 میلیون ریال خبر داد.
مديركل راه و شهرسازي استان مازندران با حضور در نمايشگاه مطبوعات استان ، از غرفه هاي رسانه هاي استان بازديد و با اصحاب رسانه استان به گفتگو پرداخت.
مدير كل راه و شهرسازي استان مازندران در بازدید از ساختمان فرمانداری ساری با تاکید بر کیفیت در اجرای پروژه ها و اشاره به پیشرفت 93 درصدی این پروژه افزود ساختمان فرمانداری ساری انشاء اله در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
رئيس كميته ورزشي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران از برپايي مسابقات فوتسال در بين کارکنان این اداره کل خبر داد و افزود : مسابقات مذكور در قالب جام شهدای انقلاب و گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند اسلامی برگزار شد.
رئيس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر به مناسبت ایام الله دهه فجر از مراسم کلنگ زنی پروژه اجرای عمليات آسفالت راه روستايی " برج خیل – رکن کلا " اين شهرستان به طول یک كيلومتر با صرف اعتباری بالغ بر 3000 ميليون ريال خبر داد.
در راستای سیاست های شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، اقدام به برگزاری نشست های هفتگی تخصصی و کارشناسی با موضوعات مبتلا به بازآفرینی شهری پایدار می نماید.
همزمان با گراميداشت ایام الله دهه مبارک فجر 5 پروژه در راههاي روستايي در قالب عمليات آسفالت در شهرستان نور با اعتباري بالغ بر 37 میلیارد ريال مورد بهره برداري قرار گرفت.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گلوگاه از افتتاح و بهره برداری پروژه های این شهرستان در سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلای اسلامی خبر داد .
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر از افتتاح فاز اول آسفالت مسکن مهر و کلنگ زنی فاز 2 آسفالت ورودی مسکن پیلم کتی خبر داد.
مسئول راه روستائی راه و شهرسازی مازندران از احداث يك دستگاه پل در منطقه گتاب اين شهرستان با صرف اعتباري بالغ بر 12 میلیارد ريال خبرداد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نکاء از عمليات روكش آسفالت و تعریض روستای زرندین سفلی بطول یک کیلومتر و به عرض 7 متر خبر داد.
رئيس روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي مازندران از حضور پرشور و فعال كاركنان ولايتمدار اين اداره كل در راهپيمايي ملي 22 بهمن خبر داد و اظهار داشت : حماسه قدرت و اقتدار ملي يكبار ديگر در 22 بهمن ماه به تمامي جهانيان ثابت شد.
معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه وزارت راه و شهرسازي در سفر خود به مازندران از عمليات اجرايي تعريض و چهار خطه شدن محور ارتباط ساري _ تاكام و چند پروژه راهسازي در سطح استان بازديد نمود.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت که طرح چهار خطه شدن جاده سوادکوه ( محور قائمشهر- تهران) 25 اسفند و چند روز پیش از نوروز 96 زیر بارترافیکی قرار می گیرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی شامگاه چهارشنبه از کمربندی جنوبی بابل بازدید کرد و برای تامین اعتبار این طرح قول مساعد داد
مراسم جشني در روز 19 بهمن ماه به مناسبت سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي بعد از اقامه نماز ظهر و عصر با حضور جمعي از كاركنان راه و شهرسازي استان در نمازخانه اين اداره كل برگزار گرديد.
معاون وزير راه و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور در بازديد از پروژه های راهسازی استان عنوان نمود : تعريض و ارتقاء راههای ارتباطی استان باید شتاب بیشتری بگیرد .
وزير راه و شهرسازي به صورت سرزده از محور سوادکوه بازدید و از نزدیک در جریان وضعیت تردد و فعالیت های راهسازی در این محور شریانی قرار گرفت .
سومین جلسه کارگروه پیش بینی و پیشگیری از گسترش بافت های ناکارآمد شهری استان مازندران در دفتر معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با حضور اعضا برگزار گردید.
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با بیان اینکه اعتبار هزینه شده برای پروژه ها 127 میلیارد تومان می باشد 9 پروژه راهسازی ،72 پروژه راه روستایی به طول 151 کیلومتر و 1050 واحد مسکن مهر از جمله پروژه هایی هستند که در دهه فجر در مازندران به بهره برداری می رسند .
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از افتتاح 1050 واحد مسکن مهر در شهرهای استان همزمان با ایام الله دهه فجر در استان خبر داد .
مدیر کل راه وشهرسازی استان مازندران از اجراي عمليات روكش آسفالت در محور ارتباطي بهشهر _ بندرامیرآباد به طول10/5كيلومتر با اعتباری بالغ بر 4000 میلیون ریال خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رامسر از بهره برداری عمليات روكش آسفالت در راههای روستایی همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد .
اسامی شهرهایی که پروژه های تفاهم نامه سه جانبه و اجاره داری 99 ساله آنها به پایان رسیده است.
رئیس اداره روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازي مازندران برنامه هاي اجرايي اين اداره كل را در ايام دهه مبارك فجر تشريح نمود.
مديركل راه و شهرسازي استان مازندران از بهره برداري 81 پروژه عمراني اين اداره كل با اعتباري بالغ بر 720 ميليارد ریال در ايام الله دهه فجر خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان جویبار از بهره برداری عمليات روكش آسفالت در راههای روستایی همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد .
به منظور تسریع در اجرای پروژه های راهسازی مهندس نبییان معاون امور عمرانی استانداری مازندران به اتفاق مهندس نوروزی مدیر کل راه و شهرسازی استان از فعالیتهای راهسازی در دست ساخت اداره کل بازدید نمودند .

آمار سایت

امروز
دیروز
جمع 800981

جدیدترین اخبار