سال 1396: اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال
جستجو و آرشیو

گروه
عبارت مورد نظر
دارای عکس
دارای فیلم
دارای موسیقی
دارای فایل ضمیمه
از
تا

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نور از بهره برداري از عمليات آسفالت محورهای روستایی اين شهرستان به طول 40 كيلومتر در هفته دولت با صرف هزینه بالغ بر 400 میلیارد ریال خبر داد.
جلسه بازنگری طرح جامع شهرستان بهشهر با حضور فرماندار و مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار شد .
سرپرست اداره کل راه و شهرسازي استان مازندران در نشست خود با رؤساي ادارات تابعه اين اداره كل بر اتمام پروژه های نیمه تمام تاكيد نمود .
به مناسبت سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي ، از آزاده شاغل در مجموعه راه و شهرسازي مازندران تقدير به عمل آمد.
مسول راه های روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران عنوان نمود : این اداره کل در هفته دولت بیش از 246 کیلومتر از راههای روستایی این استان را با اعتباری بالغ بر 430 میلیارد ریال روکش و آسفالت نمود که انشااله در هفته دولت افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان بهشهر از اجرای عملیات بهسازی و آسفالت راههای روستایی آسیابسر و شهیدآباد بطول 3/5 کیلومتر و با صرف اعتباری بالغ بر 5600 میلیون ریال خبر داد .
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران از افتتاح بیش از 1000 واحد مسکن مهر در هفته دولت خبر داد.
مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران از ابلاغ طرح جامع و تفضیلی شهر مرزن آباد در تاریخ 96/3/22 توسط استاندار مازندران خبر داد .
ربیع فلاح جلودار از عملکرد وزارت راه و شهرسازی در توسعه راهها به خصوص راه روستایی در مازندران قدردانی کرد گفت: که در دولت یازدهم این وزارتخانه با اجرای طرح های نیمه کاره در حوزه راهسازی چون چهارخطه کردن محور قائم شهر – فیروزکوه ، ساخت کمربندی نیمه کاره بابل و چند شهر دیگر سهم بسزایی در توسعه زیرساخت ها...
سرپرست اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران در سومین جلسه شوراي حمل و نقل و دومین جلسه کارگروه تخصصی شریانهای حیاتی پدافند غیرعامل اين استان كه با حضور كليه اعضاء در محل اداره كل راه آهن شمال با هدف بررسي و ارتقاء سطح كيفي و كمي بخش هاي مختلف حمل و نقل برگزار شد ، عنوان نمود : پیشرفت...
سرپرست اداره کل راه وشهرسازی استان مازندران به منظور رفع موانع اجرايی از پروژه های مهم راهسازی شرق مازندران از جمله احداث محور گلوگاه – دامغان ، تعريض محور بهشهر _ زاغمرز ، رستم كلا _ بندر امير آباد و نكا _ نيروگاه بازديد و دستوراتی را در خصوص تسريع در عمليات اجرايی آنان ابلاغ نمود.
مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران از ابلاغ طرح جامع شهر فریدونکنار در تاریخ 96/4/24 توسط استاندار مازندران خبر داد .
كسب اطلاعات موثق و قابل اطمينان در مورد وضعيت سياسي ـ‌ اجتماعي و امنيتي بسيار دشوار و در عين حال بسيار ضروري و حياتي است خبرنگاران از مهره هاي اساسي اين مهم بشمار ميروند.
رئیس اداره راه و شهرسازی نکاء از کسب عنوان دستگاه برتر در ارزیابی عملکرد یکساله در بین ادارات شهرستان خبر داد .
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر و سیمرغ از تفاهم نامه مشترک میان راه وشهرسازی و سازمان فنی و حرفه ای با موضوع توانمندسازی و ارتقاء کیفیت زندگی ساکنین سکونتگاههای غیر رسمی خبر داد.
آگهی مزایده های: 1- فروش 28 واحد تجاری واقع در شهرک شهید عباسپور 2- پروژه نیمه کاره بهمن بابل 3- فروش یک قطعه زمین واقع در سایت فرهنگیان کلاردشت
رئیس اداره راه و شهرسازي شهرستان نکا از اجراي آسفالت راه روستایی سوچلما - ارم در محور ارتباطي نکا - سوچلما ، ارم اين اداره بطول 3000 متر و عرض متوسط 5 متر با اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال خبر داد.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بابل فعالیت های اداره راه و شهرسازی این شهرستان را در حوزه های ساخت و توسعه راهها، مسکن، فنی اجرایی و معماری و شهرسازی تشریح نمود.
نشست مدیر شهرسازی و معماری با همکاران حوزه مدیریت شهرسازی و معماری با موضوع نگاهی به مهمترین اهداف و برنامه های طرح جامع مسکن استان مازندران مصوب شورای برنامه ریزی استان سال 1388 برگزار گردید.
مسول راههای روستایی اداره راه و شهرسازي مازندران از بازدید نماینده بنیاد برکت از پل ها و راههای روستایی دهستان پشت کوه بخش چهاردانگه ساری خبر داد.
جلسه هماهنگی با کارشناسان شهرسازی ادارات راه و شهرسازی شهرستانهای استان در خصوص شناسائی و اعلام عناصر گردشگری ، توریستی و تفریحی موجود و همچنین اعلام پتانسیل های موجود طبیعی و تاریخی با هدف آگاهی از شرایط موجود منطقه و برنامه ریزی منسجم و مدون براساس نیازهای آتی در اداره کل راه و شهرسازی استان تشکیل شد.
رئیس اداره راه و شهرسازي شهرستان نکا از اجراي آسفالت راه روستایی درم ، در محور ارتباطي نکا - سوچلما اين اداره بطول 1500 متر و عرض متوسط 5 متر با اعتباری بالغ بر 4500 میلیون ریال خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس احمدعلی آبادی ضمن اعلام اين خبر افزود: راه روستایی...
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بهشهر از بازدید استاندار و هیات همراه از راههای روستایی بخش عشرستاق یانه سر شهرستان بهشهر بطول 80 کیلومتر خبر داد .
نشست مدیر شهرسازی و معماری با کارشناسان شهرسازی و معماری ادارات تابعه با محوریت ساماندهی تابلوها و تبلیغات شهری در جهت ارتقای کیفی سیما و منظر شهری در اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار شد.
مسول راه های روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران عنوان نمود : این اداره کل در عرض یکماه گذشته بیش از 46 کیلومتر از راههای روستایی این استان را با اعتباری بالغ بر 93 میلیارد ریال روکش و آسفالت نمود که از این لحاظ در سطح کشور استان پیشرو و نمونه است.
ستاد بازآفرینی شهری پایدار نکاء با حضور دکتر شاعری نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، مهندس مصطفایی مدیر کل دبیرخانه ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار، مهندس احمدی فرماندار نکاء و محمودذوالفقاری سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان و سایر اعضا عضو ستاد در محل فرمانداری نکاء برگزار شد.
معاون حقوقي ، امور مجلس و امور هماهنگي استانهاي وزارت راه و شهرسازي در سفر خود به مازندران از عمليات اجرايي تعريض و چهار خطه شدن محور ارتباطی سوادکوه و چند پروژه راهسازي در سطح استان بازديد نمود.
دومین نشست منطقه ای مدیران مسکن و ساختمان و روسای ادارات نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان منطقه یک کشور با حضور مهندس مانی فر مدیر کل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان و دکتر شیبانی اصل مدیر کل دفتر توسعه مهندسی و همچنین مدیران مسکن و ساختمان و روسای ادارات نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان ادارات کل راه...
جلسه ای با حضور مدیران راه و شهرسازی استان ، بانک مسکن ، بنیاد مسکن و پیمانکاران مسکن مهر با هدف بررسی موانع و مشکلات مسکن مهر در استان به میزبانی اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل برگزار شد. مدیر مسکن و ساختمان از تعامل با دستگاههای خدمات رسان برای رفع موانع و اتمام پروژه های مسکن مهر خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر از احداث دو دستگاه پل در راههای اصلی و روستایی این شهرستان خبر داد و گفت : : پلها همواره نقش موثري در ايجاد ارتباط ميان اقوام و شكوفايي اقتصادي جوامع ايفا نموده و درتامين شبكه ارتباطي راههاي يك كشور از اهميت ويژه اي برخوردارند.

آمار سایت

امروز
دیروز
جمع 800981

جدیدترین اخبار