سال 1396: اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال
جستجو و آرشیو

گروه
عبارت مورد نظر
دارای عکس
دارای فیلم
دارای موسیقی
دارای فایل ضمیمه
از
تا

به مناسبت گراميداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و به منظور پاسداشت ياد و خاطره شهداي گلگون كفن و حماسه سازان انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي ، جمعي از مسئولین و کارکنان اداره کل راه و شهرسازي استان به ديدار خانواده معظم شهید دیودار در نکاء رفتند .
مدیر کل راه و شهرسازی مازندران به منظور رفع موانع اجرایی از پروژه های راهسازی استان بازدید و دستوراتی را در خصوص تسریع در عملیات اجرایی آن ابلاغ نمودند .
تفاهم نامه همکاری در طرح نشان تعالی سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE ) میان وزارت راه و شهرسازی و دانشگاه تهران با هدف همکاری در زمینه فعالیت های اجرایی، عملی، فنی، فرهنگی و اطلاع رسانی در حوزه نشان تعالی HSE و پیاده سازی هرچه بهتر مدل ارزیابی مطابق با طرح این نشان به امضاء رسید.
نماینده مردم شریف شهرستانهای نکاء ، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با ارسال لوحي از رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان نکاء به پاس عملکرد خوب در اجرای طرح ها تشكر و قدرداني نمود.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان آمل از عمليات بهسازي و آسفالت محور های روستايي اين شهرستان به طول 14/100 کیلومتر خبر داد.
با مشارکت روستائیان آسفالت راههای روستایی بخش گتاب به طول 16 کیلومتر انجام شد.
اولین جلسه کمیته ایمنی در صنعت ساختمان مازندران با حضور نمایندگان دستگاه های استانداری ،اداره کل بنیاد مسکن،اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ،سازمان نظام مهندسی ساختمان،انجمن انبوه سازان،شهرداری ساری،سازمان نظام کاردانی و انجمن شرکتهای ساختمانی و پیمانکاری در تاریخ 18/12/96 در محل اداره کل راه شهرسازی استان برگزار شد.
ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار با محوریت استان مازندران با ریاست دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی و با حضور معاون وزیر و مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران ، مدیر کل راه و شهرسازی استان و مدیران شهرهای ساری، آمل ، نکا و سایر دستگاه های عضو در وزارت راه و شهرسازی برگزار گردید.
اولین نشست منطقه ای مدیران مسکن و ساختمان و روسای ادارات نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان منطقه یک کشور با حضور استانهای قزوین، تهران، مازندران ، گیلان، قم و البرز در شهر قزوین برگزار شد .
علاقه مندان به عضويت در كانال دكتر عباس آخوندي و آشنايي بيشتر با ديدگاه ها و انديشه هاي وزير محترم راه و شهرسازي ، مي توانند به كانال رسمي ايشان در تلگرام به آدرس abbasakhoundi@ بپيوندند.
وزیر راه و شهرسازی با ارسال لوح تقديري از مديركل راه و شهرسازي اين استان به منظور تلاش در اجرای طرح ها و پروژه های راهسازی در استان قدرداني نمود.
مقاله مقایسه اقتصادی روسازی های بتن آسفالتی و بتن غلتکی در دومین کنفرانس ملی رویه های بتنی پذیرش و در مجموعه مقالات چاپ گردید.
مراسم معنوي سالروز ولادت امام حسین(ع) (روز پاسدار) ، حضرت ابوالفضل(ع) (روز جانباز) با حضور جمع كثيري از كاركنان راه و شهرسازي مازندران در نماز خانه اداره كل برگزار و از جانبازان اداره کل تجلیل بعمل آمد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی مازندران ،‌ این طرح ها شامل عملیات اجرایی ساختمان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس ، روشنایی کمربندی چالوس به نوشهر و احداث زیرگذر نواب در کمربندی چالوس به نوشهر است.
همه ما باید در سال جدید به دنبال ایجاد اشتغال بیشتر باشیم و اشتغال باهدف گذاری درست و برنامه ریزی میسر خواهد بود.
دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی به منظور بازدید و افتتاح پروژه امروز به غرب مازندران سفر می کند . به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان مازندران ، دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی صبح پنجشنبه 7 اردیبهشت ماه به منظور بازدید از فرودگاه و بندر نوشهر، افتتاح روشنائی کمربندی نوشهر و همچنین آغازعملیات اجرائی یک...
مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی مازندران از ادامه عملیات آماده سازی پروژه 1700 واحدی مسکن مهر نکاء خبر داد .
رئیس اداره راه و شهرسازي شهرستان نکا از اجراي آسفالت محور نکا – نیروگاه قطعه سوم خبر داد.
با ارسال نامه اي از سوي اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان گلوگاه از رئيس و كاركنان اداره راه و شهرسازي اين شهرستان قدرداني شد.
دیدار هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان با مدیر کل راه و شهرسازی استان ،در محل اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران صورت گرفت .
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت که دردولت یازدهم یک هزار و 413 کیلومتر راه روستایی در این استان زیر سازی و آسفالت شد.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان نكا از بازدید امام جمعه شهرستان نکاء از ساخت مسجد در مسکن مهر نکاء خبر داد.
مزایده : اسناد ارزیابی فنی مربوط به مناقصه انتخاب مشاور جهت انجام خدمات کنترل کیفی ومقاومت مصالح ومطالعات ژئوتکنیک راههای اصلی وفرعی وروستایی حوزه استحفاظی راههای استان مازندران
نماینده مردم شریف شهرستان های بهشهر ،نکا و گلوگاه با ارسال لوح تقديري از مديركل راه و شهرسازي اين استان به منظور حضور به موقع و مستمر ، عملكرد مطلوب و بهنگام قدرداني نمود.
رئیس اداره راه و شهرسازي شهرستان نکا از از مراسم کلنگ زنی پروژه تعریض چهاربانده کردن حسین آباد – طوسکلا نكا خبر داد.
رئيس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر از اجرای عمليات آسفالت راه روستايی " پایین جاده " اين شهرستان به طول 1200متر با صرف اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ريال خبر داد.
دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی از اقدامات مرتبط با حوزه بازآفرینی شهری در ساری مرکز استان مازندران بازدید بعمل آورد .
همزمان با سفر رئیس جمهوری به مازندران 15 هزار میلیارد ریال طرح مربوط به وزارت راه و شهرسازی در نقاط مختلف این استان به بهره برداری رسید .
همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان مازندران ، 2 تونل در مسیر چهار بانده جاده تهران به سوادکوه و بخشی از باند بزرگراه پل سفید به قائمشهر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مسئولین شهری به بهره برداری رسید.
رئیس جمهوریبر اساساعلام استانداری مازندران 22 فروردین همزمان با سالروز میلاد مولی متقیانحضرت علی(ع) مهمان مردم مازندران است . در این سفر ده ها پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 16 هزار میلیارد ریال در زمینه طرح های زیرساختی در حوزه حمل و نقل افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد.

آمار سایت

امروز
دیروز
جمع 800981

جدیدترین اخبار